Nasi partnerzy

Firma Usługowo-Szkoleniowa SKABAT

W zmieniającej się dynamicznie rzeczywistości gospodarczej powstała potrzeba zbudowania firmy otwartej na potrzeby klienta, elastycznej i innowacyjnej pod względem świadczonych usług z zakresu BHP.

Firma Usługowo-Szkoleniowa SKABAT powstała w 2009 roku. Kilka lat doświadczenia , uczestnictwo w różnych formach dokształcania, doskonalenia…, praktyka, sumienność i fachowość pozwala nam dzisiaj na współpracę z wieloma, znanymi na rynku Firmami, zarówno krajowymi jak i zagranicznymi. Naszym dotychczasowym, największym zadaniem jest koordynacja prac w zakresie BHP, przy budowie i modernizacji mocy wytwórczych w EC Tychy S. A. – Budowa Bloku BC-50 dla Firm:

DOOSAN SKODA PAWER S. R. O.,

INSTALKRAKÓW SP. Z O. O.,

SKB DEVELOPMENT Sp. z o. o.  Sp. komandytowa

i ELEKTROBUDOWA S. A

Specjalizujemy się w nadzorze z zakresu BHP. Jesteśmy firmą, która stale się rozwija i nie boi się nowych wyzwań. Stawiamy na profesjonalizm i ciągłe podnoszenie kwalifikacji. Obecnie jako zewnętrzna służba BHP obsługujemy zarówno duże firmy budowlane, logistyczne, produkcyjne… ale również salony meblowe, salony fryzjerskie, sklepy i inne

ZOOPIEKUNOWIE

 

GPE Psychotronics – APARATURA DO BADAŃ

z siedzibą w Tychach to polska firma specjalizująca się od 1996 roku w projektowaniu oraz produkcji elektronicznej aparatury psychologicznej. Od początku istnienia firma opiera się na własnej działalności badawczo rozwojowej. Pod koniec lat 90-tych, jako pierwsza  w Polsce wprowadziła do produkcji aparatury psychologicznej rozwiązania systemowe, uzyskując w ten sposób kompletny produkt złożony z wielu współpracujących ze sobą urządzeń.